SAW patronem 2. polskiej edycji Architect@Work

30 & 31 maja 2023 w Expo XXI w Warszawie odbędzie się kolejna edycja ARCHITECT@WORK. Po premierowej edycji w ubiegłym roku, owianej pochlebnymi opiniami branży, format ponownie zagości w stolicy. 

W tym roku ponad 200 innowacyjnych produktów wybranych przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz, zostanie zaprezentowanych według unikalnego schematu.


Wystawcy prezentować będą nowości produktowe w nietuzinkowej formie ujednoliconych stanowisk wystawowych. To forma konceptu dla branżystów, zakładający skupienie na równych szansach i maksymalizowaniu efektywności wydarzeń z dziedziny architektury. Wystawcy prezentować będą nowości produktowe w nietuzinkowej formie ujednoliconych stanowisk wystawowych. To forma konceptu dla branżystów, zakładający skupienie na równych szansach i maksymalizowaniu efektywności wydarzeń z dziedziny architektury. 

Nieodłącznym elementem ARCHITECT@WORK jest program seminariów z naciskiem na tematykę kubatury oraz wystawa materiałów i fotografii. Hasłem przewodnim są zewnętrza.

Kto może wziąć udział?

Uczestnictwo w warszawskim ARCHITECT@WORK jest bezpłatne dla osób zawodowo zajmujących się architekturą po uprzedniej rejestracji, której można dokonać za pośrednictwem linku: ARCHITECT@WORK Warsaw 2023 (visitcloud.com). Aby się zarejestrować należy skorzystać z kodu podanego na otrzymanym zaproszeniu.

Stowarzyszenie Architektów Wnętrz jest jednym z patronów wydarzenia. Będziemy także aktywnymi uczestnikami seminariów, na które przygotowaliśmy dwa wystąpienia z udziałem prezesa Stowarzyszenia -Pawła Sokoła oraz Członka Zarządu SAW – Rolanda Stańczyka.

Nasi prelegenci

30 maja o godzinie 16: 00
Paweł Sokół i Hanka Bajer zapraszają na swoje wystąpienie Projekt premium / klient premium – jak wykonywać tego typu projekty i zdobywać takiego klienta?
W jaki sposób na przestrzeni 20 lat udało nam się zdobyć pozycję pracowni premium i jak takiego klienta obsługujemy.
Więcej informacji o tym wykładzie znaleźć można tutaj: Hanka Bajer & Paweł Sokół, BAJERSOKÓŁ team (architectatwork.pl)

31 maja o godzinie 16: 00
odbędzie się seminarium Rolanda Stańczyka Jak rozumiemy i postrzegamy luksus? Kluczowe elementy definiujące wnętrza luksusowe w kontekście miejskim.
Wybrane przykłady zrealizowanych apartamentów warszawskich
. Szerszy opis wykładu znajduje się pod linkiem: Roland Stańczyk – RS Studio (architectatwork.pl)

Seminaria mają formułę aktywnego udziału publiczności w dyskusji. Zachęcamy do wymiany swoich przemyśleń i doświadczeń.

Gdzie i kiedy?

Zapraszamy do spotkań w punkcie informacyjnym SAW na terenie wydarzenia 30 i 31 maja 2023 w godz. 13:00 – 19:00 w Międzynarodowym Centrum Targowo -Kongresowym EXPO XXI na ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

***

Link do rejestracji: ARCHITECT@WORK Warsaw 2023 (visitcloud.com)

Scroll to Top