Projekt WYWIAD, cykl rozmów z architektami wnętrz –  Magdalena Smolanka

Projekt WYWIAD, cykl rozmów z architektami wnętrz – Magdalena Smolanka

Jak poprzez swą pracę architekci wnętrz chcą oddziaływać na świat? Co jest dla nich ważne w procesie tworzenia? Jakie mają sposoby na dobry projekt? Ale także, jacy są w życiu prywatnym? Na te i wiele innych pytań odpowiadają bohaterowie realizowanego przez SAW cyklu wywiadów z architektami wnętrz. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka, którego bohaterką jest Magdalena Smolanka.

Wkrótce zaprezentujemy Wam kolejne rozmowy! Dowiecie się z nich kim są architekci wnętrz, co dobrego i ważnego wnoszą do naszego życia?

Pierwszy sezon „Projektu WYWIAD” obejmie rozmowy z dziesięciorgiem architektów wnętrz reprezentujących różne style twórcze i drogi życiowe. Nowemu cyklowi patronują najbardziej liczące się tytuły prasowe i serwisy internetowe segmentu architektury wnętrz i designu: „Elle Decoration”, „Dobre Wnętrze”, „DesignAlive”, „Label Magazine”, „Point of Design” , „Czas na Wnętrze”, „White MAD”, „Magazif”, oraz „PLN Design”.

Realizacja powyższego premierowego odcinka była możliwa dzięki życzliwemu zaangażowaniu patronów: firmy REHAU oraz Atelier Mesmetric. W związku z powyższym serdecznie Wam dziękujemy.