Konferencja Wyjazdowa SAW 2022 r.

SAW – 5 lat działalności

W dniach 12-14 maja 2022 r. w Gdańsku odbyła się pierwsza od czasów wybuchu pandemii Konferencja Wyjazdowa SAW. Wzięło w niej udział ponad 50 Członków naszego stowarzyszenia.  W programie wydarzenia znalazł się zarówno czas na podsumowania 5-letniej drogi rozwoju Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, merytoryczne dyskusje o przyszłości zawodu architekta wnętrz w naszym kraju, jak i zbieranie zawodowych inspiracji czy networking.

Ważne tematy

Podczas pierwszej części konferencji, którą poprowadziła Członkini SAW Aleksandra Kołodziej, swoje wystąpienia wygłosili Prezes Zarządu SAW Paweł Sokół, Członkowie Zarządu SAW, a także osoby odpowiedzialne za koordynację poszczególnych projektów stowarzyszenia z ramienia Rady Programowej SAW. Z kolei w trakcie piątkowych obrad przeznaczonych wyłącznie dla Członków SAW, dyskutowano pod przewodnictwem arch. Aleksandra Jankowskiego w ramach poniższych bloków tematycznych:   

  1. DEFINICJA ZAWODU ARCHITEKTA WNĘTRZ
  2. PRZEBIEG PROCESU PROJEKTOWEGO
  3. STANDARD DOKUMENTACJI
  4. SŁOWNIK PROJEKTOWY

Miejsca

Poza pracą merytoryczną w salach konferencyjnych ARCHE Dworu Uphagena, Członkowie SAW wzięli także udział w Archi-spacerze po Gdańsku przygotowanym przez Członkinię SAW Agnieszkę Leszczyńską – Mieczkowską, zwiedzili tereny legendarnej stoczni oraz uczestniczyli w oprowadzaniu kuratorskim po Nowym Muzeum Sztuki NOMUS w Gdańsku, które przygotowała Pani Mariola Balińska. Był to bardzo intensywny i inspirujący czas!

Partnerzy dziękujemy!

Partnerami Konferencji Wyjazdowej SAW były marki Invest Komfort, Cosentino oraz Pracownia AGD, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy. Swoją wdzięczność kierujemy również do naszych mecenasów REHAU Polska i JUNG Polska za całoroczne wsparcie działalności SAW.

Scroll to Top