Konferencja Członków SAW 2023

16.06.2023 r. w DH Mysia 3 Członkowie Stowarzyszenia Architektów Wnętrz spotkali się podczas corocznej Konferencji i Walnego Zgromadzenia SAW. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia była certyfikacja zawodu architekta wnętrz oraz akredytacja przez Stowarzyszenie pracowni prowadzonych przez architektów wnętrz SAW. Wypełniliśmy ten dzień dyskusjami, wnioskami i merytorycznymi prezentacjami dotyczącymi m.in. nadzoru nad realizacją czy prac projektowych zgodnych ze standardami SAW, jak również podsumowaniem dotychczasowych i planami nowych inicjatyw, w które angażuje się Stowarzyszenie.

W trakcie Konferencji odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów naszym Członkom. Certyfikaty wydawane przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz stanowią poświadczenie jakości usług architektów SAW oraz niosą ważną informację dla klientów pracowni, iż otrzymały one akredytację Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, a wykonane pod ich egidą projekty są zgodne ze standardami SAW.

Wydarzenie zwieńczył wieczorny wernisaż prac finalistów i zwycięzców konkursu “Wnętrze Roku SAW”, prezentujący najlepsze polskie wnętrza prywatne i publiczne. Wystawę można było bezpłatnie zobaczyć do 18 czerwca 2023 roku.

Dziękujemy tym, którzy wspierają nasze działania i bez których to wydarzenie, by się nie odbyło. Dziękujemy zatem przede wszystkim wspaniałemu gronu zaangażowanych Członków SAW oraz partnerom wydarzenia, polskim markom Regalia – meble ze starego drewna oraz EUGENIUS za wsparcie w organizacji.

  • Regalia Polska Manufaktura to doświadczony producent mebli z Warmii. Kultywując najlepsze tradycje rzemieślnicze, tworzy wyłącznie z autentycznego, wiekowego drewna i metalu, które odnaleziono w starych, zapomnianych warmińskich siedliskach i uratowano przed zniszczeniem. Tu znajdziecie wiekowe deski ścienne i podłogowe, majestatyczne belki, oryginalne stare cegły, na których ślad zostawiła natura i minione pokolenia. W meblach marki Regalia odnajdziemy filozofię życia i sposób rozumienia rzeczywistości jej założyciela i twórcy @Wojciech Sobierański. To coś trwałego, coś co z nami żyje i się starzeje, a następnie jest przekazywane kolejnym pokoleniom. Działając w duchu prawdziwej ekologii, dając nowe życie historycznym materiałom, warmińska manufaktura uczy szacunku do naszego dziedzictwa i poszanowania natury.
  • EUGENIUS to polski producent najwyższej jakości opraw oświetleniowych.
    „W EUGENIUS wierzymy, że oświetlenie odgrywa kluczową rolę w projektach architektonicznych. Dlatego nasze produkty są dedykowane dla profesjonalistów i świadomych inwestorów, którzy cenią nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność i niezawodność. Jako architekci doskonale rozumiemy Wasze potrzeby i jesteśmy gotowi pomóc w każdym zakresie, jaki sobie życie. Tworzymy indywidualne projekty lamp, które idealnie wpasowują się w charakter każdego wnętrza”.

Dziękujemy także Mecenasom SAW, na których nieustająco możemy liczyć: REHAU Polska, JUNG Polska, Ceramika Paradyż oraz Lema S.p.A.. Słowa podziękowań kierujemy także do Rady Programowej SAW oraz zespołu MYSIA 3.

SAW to oficjalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych architektów wnętrz w Polsce, współpracujące ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich, Krajową Radą Izby Architektów RP oraz wieloma organizacjami branżowymi. Mając takich Członków i Partnerów SAW dynamicznie się rozwija, a to był kolejny ważny dzień w historii Stowarzyszenia.

Scroll to Top