Aż czterech przedstawicieli Stowarzyszenia Architektów Wnętrz otrzymało tytuł EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2018/2019:

27 listopada 2018


Studio Robert Majkut Design prowadzone przez Roberta Majkuta w kategorii Best Retail Interior Poland za Concept Store dla firmy Dr Irena Eris, http://www.robertmajkut.com/  
Studio Vis a Vis prowadzone przez Annę Wojczyńską w kategorii Best Interior Design Private Residence Poland za wnętrze prywatnej rezydencji, http://visavis.com.pl/  
Bidermann+Wide współprowadzone przez Macieja Bidermanna w kategorii Office Interior Poland za biuro firmy VOX, https://www.bidermannwide.com/ 
Studio Tremend założone przez Magdalenę Federowicz-Boule w kategorii Hotel Interior Poland za wnętrze Novotel Poznań Centrum, http://tremend.pl/

Gratulacje! 

European Property Awards to prestiżowy konkurs w świecie designu i architektury. Otrzymanie tytułu zwycięzcy w poszczególnych kategoriach jest równoznaczne z określeniem najwyższego standardu i jakości usług projektowania. 

Znamy jury konkursu WNĘTRZE ROKU SAW!

6 października 2018
 

Robert Majkut (przewodniczący), Anna Wojczyńska, Bibianna Stein-Ostaszewska, Kasia Kuo-Stolarska, Szymon Bodziak będą oceniać projekty w konkursie WNĘTRZE ROKU SAW, które architekci i architekci wnętrz będą mogli zgłaszać w dwóch kategoriach wnętrz: komercyjne i mieszkalne. Pierwsza edycja konkursu wystartuje w styczniu 2019, a jej finał nastąpi na Warsaw Home 2019. 

Więcej informacji już wkrótce.

oznoroznor
jury konkursu saw 2018jury konkursu saw 2018

Konkurs WNĘTRZE ROKU SAW - prezentacja jurorów i założeń na Warsaw Home 2018

3 października 2018
 

Już w najbliższą sobotę SAW oficjalnie ogłosi start konkursu WNĘTRZE ROKU SAW i przedstawi znakomitych jurorów. Konkurs ma być docelowo największym, niezależnym konkursem dla architektów wnętrz.

Zapraszamy wszystkich architektów! Warsaw Home 2018, 6 października br. (sobota), scena DESIGN FORUM, godz. 12:30, hala F, Ptak Expo, Nadarzyn.

Warsaw Home 2018: Hanka Bajer i Roland Stańczyk z SAW w dyskusji o wolności twórczej!

1 października 2018
 

Hanna Bajer i Roland Stańczyk, współtwórcy i członkowie SAW, wezmą udział w dyskusji organizowanej przez Homebook.pl pt.: „Gdzie zaczyna, a gdzie kończy się wolność twórcza podczas aranżacji przestrzeni? Blaski i cienie relacji projektant-klient”. Debata będzie towarzyszyć premierze tegorocznego wydania albumu https://homebookdesign.pl/

Zapraszamy na Warsaw Home 2018, 4 października br. (czwartek), godz. 15:00, hala E, stoisko E 2.1, Ptak Expo, Nadarzyn.

SAW patronem albumu Homebook Design vol.5

28 września 2018
 

Album Homebook Design vol. 5 to kolejna publikacja ukazująca projekty autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl. Na ponad 250 stronach albumu znalazło się 30 aranżacji mieszkań i domów, które są odpowiedzią na indywidualizm i osobowość ich właścicieli. Każdy z projektów to podróż do świata wysmakowanych zestawień i inspiracyjnych rozwiązań, które pokazują, że funkcjonalność może swobodnie wychodzić poza utarte, aranżacyjne schematy. Prezentowane przestrzenie różnią się od siebie nie tylko stylem, ale i rozwiązaniami architektonicznymi. Homebook zajrzał bowiem zarówno do wnętrz usytuowanych w starych kamienicach, jak i do wielkomiejskich apartamentów czy mieszkań powstałych w latach 90.  

Premiera albumu na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018 (4-7 października 2018).

SAW na Warsaw Home 2018!

6 września 2018
 

Podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018, w dn. 4-7 października br., przedstawiciele grupy założycielskiej SAW zaprezentują główne założenia działalności stowarzyszenia oraz zapowiedzą start pierwszego konkursu SAW dedykowanego architektom wnętrz „WNĘTRZE ROKU SAW”. Konkurs wystartuje 1 stycznia 2019 roku, a projekty konkursowe będą mogli nadsyłać architekci i architekci wnętrz za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej. Rozstrzygniecie pierwszej edycji konkursu nastąpi podczas Targów Warsaw Home 2019. Więcej informacji o konkursie „WNĘTRZE ROKU SAW 2019” i nazwiska znakomitych jurorów  poznamy niebawem.

warsaw-homewarsaw-home

Podczas Warsaw Home 2018 członkowie SAW wystąpią też w debatach dedykowanych architektom i designerom, o czym poinformujemy wkrótce.

W SAW przybywa Architektów Wnętrz!

3 sierpnia 2018


Drodzy Architekci Wnętrz,

jest nas coraz więcej! Liczba członków SAW zwiększa się z każdym miesiącem! Dziękujemy za Wasze zaufanie. Praca dla nas Wszystkich to dla nas ogromna satysfakcja i wspaniałe wyzwanie. Celem wszystkich naszych działań jest rozwój i standaryzacja naszego zawodu. Jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy sukces. Członków SAW chętnych do działań w różnych sekcjach tematycznych naszego Stowarzyszenia zapraszamy do kontaktu i wspólnej pracy na rzecz SAW! 

Paweł Sokół, Prezes Zarządu SAW

Podziękowania dla ASP w Warszawie!

12 kwietnia 2018


Zarząd SAW dziękuję Bazylemu Krasulakowi, dziekanowi Wydziału Architektury Wnętrz na warszawskiej ASP, za możliwość organizacji uroczystej inauguracji SAW w Akademii Sztuk Pięknych. To było dla nas wspaniałe wydarzenie i początek niezwykłej pracy dla wszystkich architektów wnętrz w Polsce. Dziękujemy także wszystkich gościom: architektom wnętrz, partnerom SAW, dziennikarzom i innym przyjaciołom Stowarzyszenia za udział w inauguracji. Rozpoczynamy codzienną pracę, rozdzielamy zadania, tworzymy sekcje tematyczne, planujemy i realizujemy wspólne cele!

Uroczysta inauguracja SAW!

11 kwietnia 2018


Stowarzyszenie Architektów Wnętrz oficjalnie rozpoczęło swoją działalność w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Grupa założycielska SAW (16 znanych i uznanych architektów wnętrz) przedstawiła plany Stowarzyszenia na najbliższy rok i cele, które mają być podstawą działań, podejmowanych inicjatyw i planowanych projektów.

„Stworzyliśmy Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, aby było wyjątkową przestrzenią dla wszystkich architektów wnętrz, którzy chcą wspólnie z nami budować rangę naszego zawodu i wprowadzić oczekiwane na rynku dobre praktyki w projektowaniu. Zależy nam na tym, aby promować najwyższe wartości w tworzeniu przestrzeni publicznych i prywatnych, istotne zarówno dla samych architektów, jak i inwestorów, którzy marzą o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Chcemy, aby SAW było najlepszą platformą także do edukacji, rozwoju praktyk oraz wsparcia architektów wnętrz w innych działaniach zawodowych” – podkreślił podczas inauguracji Prezes Zarządu SAW, Paweł Sokół.

SAW przygotowuje się do inauguracji!

13 marca 2018
 


Już 11 kwietnia SAW uroczyście zainauguruje działalność! Grupa założycielska gotowa do oficjalnego startu!

SAW II wersja 02.18 r smallSAW II wersja 02.18 r small

Czekamy w SAW  na Wszystkich Architektów Wnętrz!

Trwają przygotowania do niezwykłej chwili…

5 lutego 2018


Założyciele SAW już gotowi do działania! Plany, cele, najważniejsze wyzwania – opracowane! Czas na rozpoczęcie przygotowań do inauguracji!